O nas

Zajęcia Aikido i samoobrony prowadzą instruktorzy z wieloletnim stażem:

Michał (DZIQ) Wątor
dziq

Sensei Michał Wątor – instruktor Aikido, Samoobrony, major rez. Biura Ochrony Rządu.
Treningi sztuk walk rozpoczął w wieku 12 lat od jujitsu, by poprzez karate, jeet-kune-do, samoobronę, judo w trakcie studiów na Wojskowej Akademii Technicznej czy techniki interwencyjne w Biurze Ochrony Rządu dojść do Aikido z naciskiem na skuteczną samoobronę.
Treningi Aikido rozpoczął w 1992 r u sensei Romana Hoffmanna, następnie terminował u sensei Marka Woźniaka i Tomasza Sowińskiego. Od wielu lat jest związany z sensei Przemysławem Gawrońskim pod okiem którego zdobył pierwszy stopień mistrzowski i który wciąż jest jego mentorem. Od 2011 r. prowadzi zajęcia aikido we własnym dojo. Doświadczenie dydaktyczne pogłębiał ucząc w szkołach i uzyskując państwowe uprawnienia pedagogiczne dla nauczycieli.

Barbara (WIÓRKA) Wątor
basia

Sensei Barbara Wątor – instruktor Aikido, Samoobrony, Karate.
Przygodę z Karate rozpoczęła w 2000 r. pod kierunkiem sensei Andrzeja Pikuły, a rok później podjęła treningi Aikido pod okiem sensei Romana Hoffmanna. Egzamin mistrzowski w Karate Goju-Ryu zdała w trakcie stażu z sensei Leo Lipińskim podczas jego pobytu w Polsce w 2006 r. Dodatkowym atutem okazały się treningi judo, kung-fu i samoobrony.
Po uzyskaniu 1 kyu Aikido w 2007 rozpoczęła prowadzenie własnych treningów w dojo pod merytoryczną opieką sensei Przemysława Gawrońskiego. Pogłębianie sztuki Aikido m.in. na międzynarodowych stażach, zaowocowało uzyskaniem stopnia mistrzowskiego Aikido Aikikai pod kierunkiem sensei Przemysława Gawrońskiego, który nadal sprawuje opiekę merytoryczną. Od 2008 r. prowadzi zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dzieci w rodzinnym dojo.

WiorkaDziqDojo_szprzedtreningiem_szdzikuikkyo_szwiorkaszpagat_sz

 

 

 

 

wiorkakokyu2_szdzikusankyo_szwiorkakoshinage_szdzikukoshinage_sz

 

 

 

 

wiorkakarate_szwiorkakarate2_szwiorkakarate3_szwiorkakarate4_sz

Comments are closed